Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-8256
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 7 až 10 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED LINEAR High Bay 150W 15000Lm Natural White 120°x60° IP65 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Dĺžka x šírka x výška: 835 x 117 x 80 mm |
| Príkon | 150 Watt |
| Vstupné napätie | AC220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120°x60° |
| Svetelný tok | 15.000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 2700g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |