Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-HB8154
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED LINEAR High Bay 100W 10000Lm Natural White 120°x60° OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 565 x 110 x 110 mm |
| Príkon | 100 Watt |
| Vstupné napätie | AC220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120°x60° |
| Svetelný tok | 10.000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 1900g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Krytie | IP44 |
| CRI index | Ra70 |