Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-9209
Nový produkt
Tovar na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Street Light 100W 10000Lm Warm White 2700K 75x135º Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 564 x 189 x 88 mm |
| Príkon | 100W |
| Vstupné napätie | AC220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 135°/75° |
| Svetelný tok | 10.000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 1665g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra70 |