Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-KLARK2-100W
Nový produkt
Tovar na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Street Light 100W 10800Lm Natural White 4000K KLARK2 spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 570x240x110 [mm] |
| Pätica | priemer montážneho otvoru 57mm |
| Príkon | 100W |
| Elektrický prúd | 480mA |
| Vstupné napätie | AC 230V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 130/80 ° |
| Svetelný tok | 10.800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4000K |
| Váha | 2880g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |