Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-SL9172
Nový produkt
Tovar na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Street Light 50W 5000Lm Cold White 6000K Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 405x160x55 mm |
| Počet LED prvkov | 50xLED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD3535 |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | AC 95-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 160°/30° |
| Svetelný tok | 5000Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 1170g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -30°C / +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |