Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Ground-3W-CW-30°-IP65
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Podlahové LED svietidlo 3x1W 240Lm Cold White IP65-optika 30°
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 3x1W |
| Typ LED prvkov | 1W High Power LED |
| Vstupné napätie | AC 220/240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 30° |
| Svetelný tok | 240Lm |
| Teplota farby svetla | Cold White 6000-6500K |
| Váha | 395g |
| Krytie | IP65 |