Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-4576
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
NEON FLEX 4x8mm Cold White 8W 400Lm 24V IP65 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,40 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 10 | 6,30 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 20 | 6,20 EUR | Až do 8,00 EUR |
| 50 | 6,10 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 4mm |
| Počet LED prvkov | 140LED/m (700LED/5m návin) |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 12W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Naturálna - Denná biela 4000K |
| Váha | 266g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Napájací konektor DC5,5/2,1 súčasťou balenia |
| Šírka LED pásu | 4mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |