Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
BRG-COB480-6000K-12V-CRI90-8mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 480LED COB 9W 990Lm Cold White 6000K 12V CRI90 8mm BRG
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000mm x 8mm x 2mm |
| Typ LED prvkov | COB LED480 |
| Príkon | 9 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 990 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Cold White 6000K |
| Váha | 82g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |
| Výrobca | BERGE |