Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
NEON FLEX 16x16mm RGB+CCT 25W 24V IP67 Anti-Glare L4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 4mm |
| Počet LED prvkov | 140LED/m (700LED/5m návin) |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 12W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Naturálna - Denná biela 4000K |
| Váha | 266g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Napájací konektor DC5,5/2,1 súčasťou balenia |
| Šírka LED pásu | 4mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |