Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-4586
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
NEON FLEX 10x16mm AMBER 400Lm 8,5W AC230V OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 50.000mm x 10mm x 16mm |
| Počet LED prvkov | 120LED/m (6000LED/50m návin) |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 8,5W/m |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | AMBER - jantárová žltá |
| Váha | 180g/m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 1m |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA LED |