Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HURT-FCOB-A576RGB12V
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 576LED COB RGB 10W CRI90 12V IP20 PCB 10mm H-LED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 6,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 6,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 6,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 5,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 5,80 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000 mm x 10 mm x 2,3 mm |
| Typ LED prvkov | COB 576LED |
| Príkon | 10 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 31mm |
| CRI index | CRI Ra90 |