Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-Wall-Ceiling-8W-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED prisadené svietidlo 8W 600Lm Natural White Wall Lamp OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 160 x 90 x 51 mm |
| Typ LED prvkov | integrovaný LED modul 8W |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 143g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| Poznámka | Materiál plast/PMA |
| CRI index | CRI Ra80 |