Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
BERYL-NW-biela
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Schodiskové svietidlo BERYL-biele 1,5W 9xSMD3014 Natural White DC12V
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 73 x 73mm (výška 33mm) |
| Počet LED prvkov | 9 x LED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD3014 |
| Príkon | 1,5W (0,125mA) |
| Vstupné napätie | DC12V |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra80 |
Orientačné osvetlenie na schodisko alebo chodbu zabudovateľné do steny
Montáž do elektroinštalačnej krabice s priemerom 60mm
Farba svetla Denná - naturálna biela 4000K
Svetelný zdroj 9xLED SMD3014
Výkon 1,5W