Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMAX-HEDA-Wall-20W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED prisadené svietidlo 20W 1600Lm Warm White Wall Lamp HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 296 x 146 x 76 mm |
| Typ LED prvkov | integrovaný LED modul 20W |
| Príkon | 20W |
| Vstupné napätie | AC 180-260V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 393g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Poznámka | Materiál plast/PMA |
| CRI index | CRI Ra80 |