Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
AKYGA-AK-PC-01A
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
Napájací kord T3 - IEC320-C13 uhlová vidlica 1,5m AKYGA AK-PC-01A
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | dĺžka 150cm |
| Váha | 150g |
| dĺžka | 1,5 m |
|---|---|
| typ izolácie | PVC |
| farba | čierna |
| vypínač | nie |
| prierez vodiča | 3× 0,5 mm² |
| vodič | H03VV-F 3G0,5 |
| hmotnosť | 150g |