Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
EMOS-MR16-4,5W-GLASS-4WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 LED SMD2835 4,5W 380Lm Warm White AC/DC 12V GLASS EMOS
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | Priemer 50mm, výška 46mm |
| Pätica | MR16 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4,5 Watt |
| Vstupné napätie | AC/DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 380 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 35 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 46 mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 28W halogénovej žiarovke |
| CRI index | 80 |