Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0016811E
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 27LED SMD2835 5,5W 440Lm Cold White DC 12V Spotlights LEDLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | MR16 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5,5 Watt |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 440 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 19 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 50 mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40 až 45W halogénovej žiarovke |