Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0017611D
Nový produkt
Svetelný tok 120 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla modrá;
Spotreba elektrickej energie do 3W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 3x1W LED 3W 120Lm Blue Spotlights EPISTAR
Svetelný tok 120 Lumenov;
Uhol svetla 60°;
Farba svetla modrá;
Spotreba elektrickej energie do 3W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | MR16 |
| Počet LED prvkov | 3x1W |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC/DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 120 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Modrá |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50 000 h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |