Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MR16-COB-4W-WW-Optonica
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 COB LED 4W 320Lm Warm White Spotlights 50° Optonica
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф50×45 mm (52mm aj s päticou) |
| Pätica | MR16 |
| Typ LED prvkov | COB LED čip |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC/DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 320 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 h (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20 / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | CRI Ra80 |