Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 6LED SMD2835 5W 320Lm NW/WW/CW OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф50x54 mm |
| Pätica | MR16 |
| Počet LED prvkov | 6LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | DC12V |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 320Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500K, Warm White 2800K, Cold White 6000K |
| Váha | 25g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP50 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 54mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Materál plast/hliník |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W halogen žiarovka |
| CRI index | Ra80 |