Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0015512G
Nový produkt
Svetelný tok 440 Lumenov
COB LED čip - Chip on board
Uhol svetla 60°
Farba svetla naturálna-dennná biela
Spotreba elektrickej energie 5W
Krycie sklíčko a deflektor pre lepší rozptyl svetla
Priama náhrada 40W halogénky
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 COB 5W SHARP 440Lm Natural White Spotlights 60° VL
Svetelný tok 440 Lumenov
COB LED čip - Chip on board
Uhol svetla 60°
Farba svetla naturálna-dennná biela
Spotreba elektrickej energie 5W
Krycie sklíčko a deflektor pre lepší rozptyl svetla
Priama náhrada 40W halogénky
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | MR16 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | DC12V |
| Vyžarovací uhol | 60° |
| Svetelný tok | 440 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 42g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 49mm |
| Dĺžka žiarovky | 55mm aj s päticou |
| Poznámka | Krycie sklíčko |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W halogénovej žiarovke |