LED nábytkový napájací zdroj 12V-75W IP20 GTPC-75-12-S
GTPC-75-12-S
Nový produkt
  • Napájacie napätie AC 180-264V
  • Výstupné napätie 12VDC
  • Výstupný prúd zdroja 0-6,25A
  • Výkon zdroja 75W
  • Svorkovnice na tele zdroja
  • Aktívne PFC
  • Elektrické krytie IP20
Viac detailov
Tovar je na sklade
Pridať do zoznamu želaní
Tabuľka dát
Rozmery 305 x 30 x 17mm (L x W x H)
Váha 160g
Pracovná teplota -20°C ÷ 45°C, ta: 50°C; tc: 90°C
Certifikácia CE, RoHS
Krytie IP20
Poznámka Aktívny PFC filter; λ: 0,95
Detaily
  • Prevedenie SLIM - zdroj je vhodný na inštaláciu do úzkych priestorov
  • Rozmery: 305 x 30 x 17mm
  • Svorkovnica napájania na tele zdroja (vstup aj výstup)
  • Vysoká účinnosť zdroja 90%