Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-15-10W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 1x10W 800Lm Cold White LEDLUMEN IP65
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 85 x 112 x 75mm |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC100-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 425g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Výrobca | LEDLUMEN |