Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
masterLED-XD-FL050NS
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 5000Lm Natural White PIR IP65 XUDO Mola
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 160 x 50 x 200 [mm] |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | AC 180-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 5000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500K |
| Váha | 630g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20 °C až +40 °C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | masterLED |
LED reflektor XUDO Mola 50W PIR 4500K Black SMD LED je riešením pre tých, ktorí hľadajú efektívne a ekologické vonkajšie osvetlenie. Funkcie ako inteligentný snímač pohybu, odolná konštrukcia a jednoduchá inštalácia z neho robia produkt, ktorý stojí za zváženie pre tých, ktorí chcú vylepšiť estetiku a funkčnosť svojho okolia.
PIR senzor: