Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-5739
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 200W 18000Lm Natural White 90° IP65 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 310 x 295 x 36mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 90° |
| Svetelný tok | 18.000Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 1760g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C / +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 900W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |