Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-SLI029039WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 30W 2740Lm WW PIR IP44 NOCTIS LUX2 spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 120x160x28mm (s PIR senzorom 188x160x28mm) |
| Počet LED prvkov | 36xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 30W (130mA) |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2740 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000K) |
| Váha | 430g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| CRI index | Ra80 |
LED reflektor v extra tenkom prevedení - hrúbka len 28mm
Reflektor je čiernej farby
Vhodná náhrada za konvenčný halogénový reflektor s výkonom 100W
Reflektor nie je stmievateľný
PIR senzor s rozsahom 180° s nastaviteľnou citlivosťou na svetlo v rozsahu 3-2000 LUX a senzitivitou 2 až 10m
Nastaviteľné oneskorenie vypnutia svietidla po ukončení detekcie pohybu v rozsahu 10sec. až 7min.
Spotreba v kľudovom stave menej ako 0,6W