Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-SLI029050CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 30W 2900Lm Cold White PIR IP44 NOCTIS LUX 3 čierny
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | výška (aj s PIR) 190mm, šírka 150mm, hĺbka 53mm |
| Príkon | 30W |
| Elektrický prúd | 130mA |
| Vstupné napätie | AC 230V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000K) |
| Váha | 393g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| CRI index | Ra80 |