Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-SLI029040WW
Nový produkt
Tovar na objednávku!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 50W 4000Lm Warm White PIR IP44 spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 212 x 206 x 35 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 50W |
| Elektrický prúd | 240mA |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 4000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 780g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 17.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP44 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |