Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL32/100W-NW
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 10 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 100W 8452Lm Natural White IP65 LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 271 x 170 x 36 mm |
| Počet LED prvkov | 112 LED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 8452 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White - denná biela 4000K |
| Váha | 1115g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hod. LED |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 450W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |