Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL5927-100W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 100W 8000Lm Cold White OPTONICA - čierny - 5927
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 287 x 232 x 32 mm |
| Počet LED prvkov | 108 LED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 8000 Lm |
| Teplota farby svetla | Cold White 6000K |
| Váha | 1266g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hod. LED |
| Pracovná teplota | -20°C/ +50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 500W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |