Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-HFL150N
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 4000Lm Natural White IP65 HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 185,3 x 140,3 x 43mm |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4000 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela - Denná biela 4000K |
| Váha | 530g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| CRI index | Ra 70 |