Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight-FL-150W-WW-EC79734
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 150W 10200Lm Warm White IP65 Black ecolight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 250 x 170 x 31,5mm |
| Typ LED prvkov | 120LED SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 10.200Lm |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 700W halogén reflektor |
| CRI index | Ra 80 |