Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight-FL-200W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 200W 14400Lm Cold White IP65 ecolight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 330 x 270 x 40 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 14.400Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 1850g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 900W halogén reflektor |