Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-24-10W-NW
Nový produkt
Tovar je momentálne nedostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 10W 1050Lm Neutral White LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 138x117x27mm |
| Počet LED prvkov | 15 SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 10W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 1050 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Neutrálna biela 4500K |
| Váha | 280g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 75W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |