Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL-50W-WW-5876
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 4250Lm Warm White OPTONICA FL5876
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 227x185x26mm |
| Počet LED prvkov | 54 x LED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 150° |
| Svetelný tok | 4250Lm |
| Teplota farby svetla | Warm White - Teplá biela 2800K |
| Váha | 745g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |