Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL-50W-NW-5831
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 4250Lm Natural White IP65 Black OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 216 x 156 x 30 mm |
| Počet LED prvkov | 54xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 170/265V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4250Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White - denná biela 4500K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |