Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL-150W-90°-NW-5744
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 150W 15000Lm 90° Natural White IP65 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 248.5 x 340 x 39 mm |
| Typ LED prvkov | SMD2835 LUMILEDS |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 90° |
| Svetelný tok | 15.000Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White 4500K |
| Váha | 1.980g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 700-750W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA LED |