Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL5822
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 10W 850Lm Natural White OPTONICA Black
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 115x90x27mm |
| Počet LED prvkov | 13xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 175/265V |
| Vyžarovací uhol | 100° |
| Svetelný tok | 850 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 178g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 57W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |