Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-26P-40W-CW-PIR
Nový produkt
Produkt je momentálne nedostupný!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 30W 2750Lm Cold White PIR IP44 LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 263x167x63mm |
| Počet LED prvkov | 45 SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 30W |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 2750 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 650g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 165W halogén reflektor |