Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-25-20W-CW-PIR
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 20W 1850Lm Cold White PIR LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 219x134x28mm |
| Počet LED prvkov | 33 SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 20W |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 110° |
| Svetelný tok | 1850 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 349g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 120W halogén reflektor |