Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDOM-Reflektor-SMD-50W-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 3500Lm Natural White LEDOM
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 205x160x30 mm |
| Počet LED prvkov | 52 x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 680g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |