Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-22/30W-CW
Nový produkt
Svetelný tok 2200 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 6500K
Spotreba elektrickej energie 30W
Ekvivalent ku 136W halogénovému reflektoru
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 30W 2200Lm Cold White LEDLUMEN-HL22
Svetelný tok 2200 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 6500K
Spotreba elektrickej energie 30W
Ekvivalent ku 136W halogénovému reflektoru
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 245 x 185 x 50 mm |
| Počet LED prvkov | 36x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2200Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 885g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 136W halogén reflektor |