Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-31P-50W-NW-PIR
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 4452Lm Natural White PIR IP44 LEDLUMEN HL-31P
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 188 x 185 x 51mm |
| Počet LED prvkov | 56 SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4452 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Neutrálna biela 4000K |
| Váha | 750g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |
| CRI index | Ra 80 |
| Výrobca | LEDLUMEN |