Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-FL-50W-CW-5710
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 4500Lm Cold White IP65 OPTONICA - White
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 183 x 205 x 31.7 mm |
| Počet LED prvkov | 81 x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | 220-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 90° |
| Svetelný tok | 4500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 750g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |