Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LED reflektor-100W-WW-LEDLUMEN
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 100W 7500Lm Warm White CCD IP65 LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 365 x 285 x 98mm |
| Počet LED prvkov | 2xCOB 50W |
| Typ LED prvkov | COB EPISTAR |
| Príkon | 100W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 7500 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| CRI index | Ra70 |
| Výrobca | LEDLUMEN |