Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-16/20W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED reflektor 1x20W 1600Lm Cold White LEDLUMEN IP65
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 140x180x100mm |
| Príkon | 20W |
| Vstupné napätie | AC100-240V 50-60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 800g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 18.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |