Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-HL-23-50W-CW
Nový produkt
Svetelný tok 3250 Lumenov ;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 50W;
Ekvivalent ku 190W halogénovému reflektoru ;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 50W 3250Lm Cold White LEDLUMEN
Svetelný tok 3250 Lumenov ;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla studená biela;
Spotreba elektrickej energie 50W;
Ekvivalent ku 190W halogénovému reflektoru ;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 315x235x58mm |
| Počet LED prvkov | 50xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3250Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 1380g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 190W halogén reflektor |