Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MILIO-FL-IVO-20W-NW-Black
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 20W 1700Lm Natural White IP65 MILIO IVO - čierny
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 113x86x25,5mm |
| Počet LED prvkov | 24xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Vstupné napätie | AC 175-265V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1700 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 280g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |