Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VEGA-FL-20W-NW-White
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 20W 1700Lm Natural White masterLED - biely
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 147x100x20mm |
| Počet LED prvkov | 24xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 173mA |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1700 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4500K |
| Váha | 245g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W halogén reflektor |
| CRI index | Ra80 |