Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
NOCTIS-ECO-SLI029028CW
Nový produkt
Svetelný tok 1400 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 5500-6500K
Spotreba elektrickej energie 20W
Ekvivalent ku 100W halogénovému reflektoru
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SMD reflektor 20W 1400Lm Cold White NOCTIS ECO
Svetelný tok 1400 Lumenov
Uhol svetla 120°
Farba svetla studená biela 5500-6500K
Spotreba elektrickej energie 20W
Ekvivalent ku 100W halogénovému reflektoru
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 140x200x45mm |
| Počet LED prvkov | 24xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 173mA |
| Vstupné napätie | AC 220/240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 5500-6500K |
| Váha | 570g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W halogén reflektor |